„Moda na sukces” tematem konferencji prasowej gubernatora stanu Illinois

W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, wiele ulubionych programów i seriali w USA zostaje przerywanych przez tzw. pilne wiadomości z ostatniej chwili.  Sfrustrowana brakiem nowego odcinka „Mody na sukces” kobieta, napisała w tej sprawie do gubernatora swojego stanu.

Gubernator stanu Illinois, Jay Robert Pritzker, zaskoczył wszystkich, gdy swoją niedzielną konferencję prasową poświęconą koronawirusowi, rozpoczął od odniesienia się do listu, który trafił do jego biura. Jak się okazuje, napisała do niego fanka oper mydlanych, która poskarżyła się, że ma dość ciągłych konferencji, które przerywają w połowie odcinek jej ulubionego serialu, jakim jest „Moda na sukces”. Kobieta zaznaczyła, że nie lubi później nadrabiać serialu online na stronie CBS. Gubernator publicznie przeprosił ją za zaistniałą sytuację i powiedział, że też nie może doczekać się dni, w których sytuacja się unormuje, a „Moda na sukces” wróci na swoje stałe miejsce w ramówce stacji.

Wypowiedź polityka została dostrzeżona przez ekipę serialu, która zareagowała natychmiast. Dziękujemy Panie Gubernatorze. Nie wolno lekceważyć wiernych widzów „Mody na sukces” – przestrzegł Casey Kasprzyk, producent serialu. Linsey Godfrey (serialowa Caroline) napisała wprost – kocham tę kobiętę!, a Scott Clifton (serialowy Liam) postanowił skomentować to w typowym dla siebie, nieco ironicznym stylu – Mamo, przestań wydzwaniać do gubernatora Illinois!!!

Wypowiedź gubernatora otworzyła ponad półgodzinną konferencję. Całość jest dostępna tutaj.