Streszczenia odcinków

3332
Stephanie uważa, że Forresterowie powinni pozwolić Morgan umrzeć. W rezydencji zjawia się policja. Ridge utrzymuje, że kobieta znalazła się w basenie na skutek nieszczęśliwego wypadku. Sytuacja komplikuje się, kiedy porucznik Baker informuje wszystkich zebranych, że ciało zniknęło. Policja rozpoczyna poszukiwania. Nikt nie podejrzewa, że Morgan jest w domu i nadal zagraża Stephanie.
3331
Ridge i Taylor odkrywają, że to Morgan przebrała się za klauna i znów zagraża bezpieczeństwu ich małej córeczki. Kobieta próbuje uciec, ale na jej drodze staje Stephanie, która chce wezwać policję. Między kobietami wywiązuje się bójka. Morgan uderza się w głowę i wpada do basenu.
3330
Deacon wyznaje Bridget miłość. Dziewczyna nie posiada się z radości. Całkowicie mu wierzy. Tymczasem w barze zjawia się Amber. Widząc Deacona z Bridget, czuje się zazdrosna. Stephanie przeprasza Morgan za to, co jej zrobiła. Obiecuje, że nigdy więcej jej nie skrzywdzi. Następnie wzywa policję.
3329
Morgan obiecuje sobie, że raz na zawsze skończy ze Stephanie. Tim jest przerażony groźbami, które słyszy z ust Morgan. Wie, że ona jest zdecydowana na wszystko. Nie chce słuchać próśb mężczyzny. Kiedy Stephanie zostaje sama, Morgan odkrywa prawdziwą twarz.
3328
Morgan przebiera się w strój klauna i postanawia dostać się na imprezę Forresterów. Prosi Tima o pomoc. Mężczyzna wie, że Morgan pragnie zemsty. Nie wie jednak, że jej celem ma być Stephanie.
3327
Stephanie i Megan planują zorganizowanie przyjęcia z okazji powrotu Taylor i małej Steffy. Morgan dowiaduje się o tych planach i postanawia w przebraniu dostać się na imprezę. Ridge wypytuje policję o sytuację z Morgan. Funkcjonariusze zapewniają go, że kobieta zostanie wkrótce ujęta. Ridge obawia się o bezpieczeństwo rodziny.
3326
Bridget świętuje 18. urodziny. Deacon przychodzi niezauważony przez Forresterów. Stephanie i Amber rozmawiają o zbliżającym się ślubie Amber. Ta mówi, że Deacon nie może jej wybaczyć zdrady.
3325
Deacon jest zły, kiedy się dowiaduje, że Forresterowie nie zapłacą mu miliona dolarów. Z zemsty postanawia umówić się z Bridget. Ku jego wielkiej radości dziewczyna zaprasza go na przyjęcie urodzinowe. Rick dowiaduje się, że Amber pozwoliła małemu Erykowi mówić do Deacona "tato". Nie może w to uwierzyć.
3324
Amber i mały Eryk wracają do domu Forresterów. Rick uświadamia sobie, jak bardzo kocha dziewczynę. Eryk zmusza Brooke, żeby pogodziła się z decyzją ich syna musi w końcu zaakceptować Amber. Jednocześnie ostrzega Deacona, żeby trzymał się z dala od Ricka i Amber.
3323
Amber przyznaje, że bardzo jej zależy na Deaconie. Właśnie dlatego chce, żeby mógł odwiedzać małego Eryka, kiedy tylko zechce. Stephanie ostrzega Thorne’a, że jeśli Brooke nie zostawi Amber w spokoju, może dojść do nieprzyjemnej sytuacji. Deacon zgadza się, żeby Amber wraz z małym Erykiem zamieszkała z Forresterami. Obiecuje sobie jednak, że kiedyś ich odzyska.
3322
Amber informuje Deacona, że ona i mały Eryk jeszcze dziś wracają do domu. Mężczyzna przypomina jej o umowie. Dziewczyna obiecuje mu, że w każdej chwili będzie mógł odwiedzać synka. Deacon nie chce, żeby Amber się wyprowadziła. Wierzy, że małemu Erykowi będzie lepiej z nim. Rick oświadcza matce, że ożeni się z Amber bez względu na wszystko.
3321
Amber mówi Forresterom, że porozmawia z Deaconem. Liczy, że on zgodzi się odstąpić od umowy i pozwoli jej wrócić z dzieckiem do domu. Brooke uważa, że Stephanie niepotrzebnie popiera związek Ricka i Amber. Jest pewna, że dziewczyna zniszczy mu życie.
3320
Brooke zastanawia się, czy Amber może poświęcić się Rickowi, czego będzie wymagało od niej małżeństwo. Deacon informuje Aleksandrę, że chce w miesiąc udowodnić Amber, jak bardzo mu na niej zależy.
3319
Ridge obiecuje Taylor, że będzie dla niej idealnym mężem, a kobieta zapewnia go, że wcale nie chciała od niego odejść. Tymczasem Rick postanawia zrobić wszystko, żeby Deacon zniknął z jego życia. Brooke po raz kolejny musi się rozmówić z Amber.
3318
Tim chce polecieć do Meksyku, ale Morgan nie chce uciekać przed Forresterami. Sally i Clarke postanawiają zniszczyć dom mody tych ostatnich w odwecie za śmierć Macy. Taylor i Steffy wracają do domu.
3317
Tim błaga Morgan, żeby nie zabijała Taylor. W tej samej chwili Ridge wjeżdża samochodem do domu Morgan. Ta oddaje mu broń. Ridge znów może być z Taylor i małą córeczką. Tim i Morgan uciekają.
3316
Morgan podejmuje ostateczną decyzję – chce zastrzelić Taylor. Obiecuje, że małej Steffy nie stanie się krzywda, ponieważ ma wobec niej inne plany. Tim próbuje przekonać Morgan, by postępowała rozsądnie. Tymczasem Taylor błaga Tima o pomoc. Niespodziewanie pod dom Morgan podjeżdża Ridge i taranuje bramę.
3315
Amber informuje Deacona, że między nimi do niczego nie dojdzie, ponieważ ona nadal kocha Ricka. Tim postanawia rozmówić się z Morgan. Ta wyznaje mu, że nie mogą być razem. Ona ma bowiem szansę zdobyć Ridge’a i nie może zrezygnować z takiej okazji. Tim jest głęboko zawiedziony.
3314
Taylor prosi Tima, żeby zastanowił się nad tym, co się stanie, kiedy Morgan odzyska Ridge’a. Ona sama jest pewna, że Tim nie będzie już Morgan potrzebny, a ta z pewnością zechce się pozbyć mężczyzny. Rick wyjaśnia Amber, dlaczego całował się z Amandą. Prosi ją o przebaczenie.
3313
Deacon błaga Amber, żeby nie wracała do Ricka. Amber musi dokonać trudnego wyboru. Taylor ostrzega Tima, że Morgan ma obsesję na punkcie Ridge’a i zrobi wszystko, żeby go zdobyć. Tim jej nie wierzy.
3312
Ridge informuje Stephanie i Eryka, że Morgan coś ukrywa. Wydaje mu się, że ona ma coś wspólnego ze zniknięciem Taylor. Postanawia poważnie z nią porozmawiać. Morgan chwali się Taylor, że Ridge zaprosił ją na uroczystą kolację. Chce wzbudzić w niej uczucie zazdrości. Tymczasem Rick leci do Las Vegas i odnajduje Amber.
3311
Brooke próbuje przekonać Stephanie, że Amber sama zmarnowała szansę na małżeństwo z Rickiem, gdy wyjechała z Deaconem. Wynajęty przez Ricka prywatny detektyw dowiaduje się, że Amber i Deacon są w Las Vegas. Rick postanawia natychmiast tam polecieć. Tymczasem Deacon wyobraża sobie, że jest mężem Amber i że razem wychowują małego Eryka.
3310
Brooke jest zła na Stephanie za to, że powiedziała Rickowi o zdjęciach i że przez nią nie może porozumieć się z synem. Kiedy jednak Rick atakuje matkę, Stephanie staje w jej obronie. Amber spędza miło czas z Deaconem, ale przez cały czas myśli o Ricku.
3309
Taylor martwi się, co się stanie z nią i jej małą córeczką. Ma jednak nadzieję, że Ridge je odnajdzie. Morgan robi wszystko, żeby mężczyzna wreszcie jej zaufał. On jednak jest pewien, że ona nie mówi mu całej prawdy. Postanawia dowiedzieć się, co kobieta przed nim ukrywa. Rick nie może odnaleźć Amber. Wynajmuje prywatnego detektywa.
3308
Rick ostrzega Brooke, że odwróci się od niej, jeśli nie zostawi Amber w spokoju. Brooke boi się, że może stracić syna. Taylor nadal jest przetrzymywana przez Morgan. Próbuje przekonać Tima, żeby ją wypuścił. Obiecuje mu, że jeśli to zrobi, nie trafi do więzienia. Tymczasem Ridge zaczyna podejrzewać, że Morgan wie coś o jego małej córce.
3307
Brooke jest pewna, że Rick będzie na nią zły, kiedy dowie się o uknutej przez nią intrydze. Tymczasem dzięki pomocy Stephanie chłopak uświadamia sobie, jak było w rzeczywistości. Amber pocałowała Deacona, gdy zobaczyła zdjęcia Ricka z Amandą. Ten ostatni postanawia wszystko wyjaśnić. Taylor stara się przekazać Ridge’owi wiadomość o miejscu swojego pobytu.
3306
Stephanie prosi Brooke, żeby pokazała jej zdjęcia Ricka i Amandy. Nie może uwierzyć, że Brooke posunęła się tak daleko. Bridget chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczym wybawcy. Deacon próbuje ją oczarować.
3305
Amber nie może zrozumieć dziwnego zachowania Ricka, który twierdzi, że to z jej powodu odwołał ślub. Deacon stara się ją pocieszyć. Przekonuje, że Rick to nie jest chłopak dla niej. Stephanie słyszy, gdy Brooke przyznaje się do tego, że dzięki niej Rick zerwał z Amber. Jest oburzona zachowaniem synowej.
3304
Tim przyłapuje Steffy na rozmowie przez telefon. Okazuje się, że dziewczynka zadzwoniła do taty. Tim jest zły. Czuje, że zawiódł Morgan. Kobieta, która jest świadkiem rozmowy małej Steffy z Ridge’em, próbuje go przekonać, że to był głupi dowcip.
3303
Morgan po raz kolejny próbuje uwieść Ridge’a, ale on ją odtrąca. Na prośbę Taylor i w tajemnicy przed Timem Steffy dzwoni do Ridge’a. On nie może uwierzyć w to, że słyszy głos córki.
3302
Tim pozwala Taylor posłuchać nagranego głosu Ridge’a. Kobieta nie może powstrzymać łez. Prosi Tima, żeby jej pomógł. Zapewnia go, że Morgan chce ją zabić. Tim jednak jej nie wierzy. Tymczasem Ridge nie może się pogodzić ze zniknięciem Taylor. Zastanawia się, czy jego żona kiedykolwiek do niego wróci.
3301
Morgan zmusza Taylor, żeby zadzwoniła do Ridge’a i powiedziała mu, że odeszła od niego z własnej woli. Ma nadzieję, że ta wiadomość go uspokoi. Tymczasem Tim oznajmia Morgan, że nie zamknie więcej Taylor w piwnicy. Deacon pomaga Bridget wyjść z kłopotów. Przymyka oko na fałszywą legitymację i wpuszcza ją do baru.
3300
Taylor próbuje uciec, ale zostaje przyłapana przez Tima. Morgan nadal ma nadzieję, że podporządkuje sobie Ridge’a, zwłaszcza że zniknęła Taylor. Deacon jest pewien, że Amber będzie lepiej bez Ricka. Bridget wpada w kłopoty, kiedy okazuje się, że próbuje wejść do baru, używając fałszywej legitymacji.
3299
Amber nie rozumie, dlaczego Rick chce odwołać ślub. Domaga się wyjaśnień, ale chłopak milczy. Informuje natomiast Brooke o tym, że widział, iż Amber całowała się z Deaconem. Brooke ostrzega Amber, żeby trzymała się z daleka od Ricka. Taylor nie ma możliwości ucieczki zostaje przykuta łańcuchem.
3298
Tim i Morgan informują Taylor, że nie ma żadnych szans na odzyskanie wolności. Mówią też, co się z nią stanie, jeśli będzie próbowała uciec. Amber ponownie zapewnia Deacona, że nigdy nie odejdzie od Ricka, ponieważ jest mu całkowicie oddana. Tymczasem Rick chce odwołać ślub, o czym informuje zaskoczoną Amber.
3297
Morgan domaga się od Tima wyjaśnień. Dowiaduje się, że mężczyzna ma pewien plan. Kobieta zgadza się na jego realizację. Deacon mówi Amber, że nigdy nie będzie mogła zaufać Rickowi. Nadal ją uwodzi. Chłopak widzi, że Deacon i Amber się całują. Jest tym wstrząśnięty.
3296
Morgan przyłapuje Tima na tym, że pomaga Taylor wydostać się z piwnicy. Amber nie może zrozumieć, dlaczego Rick całował się z inną dziewczyną. Tymczasem chłopak mówi Stephanie, że bardzo chciałby znów być z Amber i małym Erykiem.
3295
Rick mówi zawiedzionej Amandzie, że Amber jest miłością jego życia. Ta ostatnia widzi zdjęcia tamtych dwojga razem. Brooke ma nadzieję, że Amber dotrzyma słowa i zostawi Ricka w spokoju. Dziewczyna ma inne plany. Ridge martwi się o Taylor. Nie może zrozumieć, dlaczego jego żona nie daje znaku życia.
3294
Taylor mówi Timowi, że ona i jej córka zostały porwane. Morgan przekonuje mężczyznę, że nie może uwolnić Taylor. Tim zgadza się z planami Morgan i postanawia jej pomagać. Brooke opowiada Erykowi, w jaki sposób zniszczy związek Ricka i Amber.
3293
Morgan mówi Timowi, że Steffy jest jej córką. Mężczyzna jest zaskoczony, kiedy się dowiaduje, że Morgan przetrzymuje Taylor w piwnicy. Brooke dostaje zdjęcia, na których widać, że Rick całuje Amandę. Jest tym zachwycona. Rick nie zamierza powiedzieć Amber o tym, co zaszło między nim i Amandą.
3292
Rick spotyka się z Amandą. Całują się. Charlie wszystko filmuje. Deacon zapewnia Amber o szczerości uczuć. Dziewczyna czuje się niezręcznie. Oświadcza mu, że jedynym mężczyzną w jej życiu jest Rick. Brooke ma nadzieję, że jej plan się powiedzie i Rick prędko zapomni o Amber.
3291
Deacon umawia się z Amber na kolację. Wyznaje dziewczynie, że jest w niej do szaleństwa zakochany. Rick zastanawia się, dlaczego nie ma wiadomości od Amber. Eryk informuje go, że Amber jest właśnie na kolacji z Deaconem.
3290
Stephanie ma nadzieję, że Brooke nie zniszczy związku Ricka i Amber. Brooke informuje ją o swoim planie. Nie chce, żeby Rick zrujnował sobie życie. Dlatego zamierza podsunąć mu koleżankę, która rozbije jego związek z Amber. Charlie pomaga Brooke wprowadzić w życie jej zamierzenia.
3289
Brooke domaga się od Amber, żeby natychmiast przełożyła ślub. Ta zapewnia ją, że Rick ją kocha. Twierdzi, że gdyby było inaczej, odeszłaby od niego. Deacon ma pretensje do Brooke, że nie szanuje Amber i że stara się za wszelką zniszczyć związek jej i Ricka.
3288
Morgan wykorzystuje urok osobisty do uwodzenia Tima. Ten jest nią bardzo zainteresowany. Nadal jednak niepokoi się odgłosami dochodzącymi z piwnicy. Taylor obmyśla plan ucieczki. Brooke zamierza zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do ślubu Ricka i Amber.
3287
Morgan chce, żeby Taylor poniosła karę za to, co jej zrobiła. Ta za wszelką cenę chce zawiadomić kogoś o miejscu swojego pobytu. Tymczasem Morgan uwodzi Tima. Od tej pory ma wspólnika. Mężczyzna jest gotów wszystko dla niej zrobić. Brooke jest gotowa na każdą ewentualność, byle tylko Rick zapomniał o Amber.
3286
Taylor obmyśla plan ucieczki. Ale jest uległa, kiedy Morgan grozi jej nożem. Sytuacja staje się dramatyczna. Tim słyszy tajemnicze odgłosy dochodzące z piwnicy. Chce sprawdzić, co tam się dzieje. Morgan prosi, żeby tego nie robił. Amber zaczyna się zastanawiać, czy dobrze robi, wychodząc za mąż za Ricka.
3285
Stephanie otrzymuje od Brooke prezent urodzinowy. Jest tym faktem zaskoczona. Nie spodziewała się, że synową stać na taki gest. Brooke wyraża nadzieję, że teraz ona i Stephanie rozpoczną nowy rozdział w życiu. Ta druga jest wzruszona. Eryk prosi Ricka, żeby jeszcze raz zastanowił się nad tym, czy na pewno chce ożenić się z Amber.
3284
Stephanie nie jest zachwycona spotkaniem z terapeutą. Domaga się od Brooke wyjaśnień. Ta ma dla niej niespodziankę, która czeka w domku w górach. Amber opowiada Deaconowi o związku z Rickiem.
3283
Między Taylor i Morgan dochodzi do bójki. Ta pierwsza za wszelką cenę chce się wydostać z pułapki. Niestety, przegrywa walkę. Dr Nunez radzi Brooke i Stephanie, jak mogą rozwiązać swoje problemy. Obie kobiety jadą do domku w górach z nadzieją, że dojdzie między nimi do pojednania.
3282
Eryk namawia Stephanie, żeby wraz z Brooke udała się na terapię. Thorne uważa, że Ridge powinien skontaktować się z Taylor, ale Ridge boi się, że ją wystraszy. Morgan postanawia zrobić wszystko, żeby Ridge nie dowiedział się o Steffy. Jedynym rozwiązaniem jest uwięzienie Taylor.
3281
Taylor jest pewna, że słyszała głos Steffy. Morgan mówi jej, że to niemożliwe. Ale Taylor upiera się, że słyszała głos córki. Morgan próbuje jej wmówić, że traci zmysły. Proponuje Taylor wizytę u psychiatry i wyprasza ją z domu. Taylor wychodzi, ale szybko wraca. Wyraźnie słyszy głos Steffy.
3280
Ridge denerwuje się na widok spakowanych walizek Taylor. Prosi ją, żeby nie wyjeżdżała. Obiecuje, że zrobi dla niej wszystko. Taylor jednak nie chce zmienić decyzji. Catherine wchodzi z Thomasem i Phebe. Dzieci rzucają się Taylor na szyję. Kobieta jedzie prosto do domu Morgan. Koniecznie chce się z nią rozmówić. Steffy słyszy głos matki i zaczyna ją wołać. Taylor nie wierzy własnym uszom.
3279
Tim odwiedza Morgan w domu. Jest zaskoczony widokiem Steffy, a jeszcze bardziej informacją, że jest ona córką Morgan. Oddycha z ulgą, kiedy się dowiaduje, że kobieta nie wyszła za mąż. Taylor postanawia wyjechać z Los Angeles. Stephanie próbuje ją odwieść od tej decyzji. Taylor nie chce jednak jej słuchać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *