Zlot fanów „Mody na sukces” – spotkaj gwiazdy serialu!

Producenci „Mody na sukces” zapraszają wszystkich widzów serialu do wzięcia udziału w dorocznym zlocie fanów, który odbędzie się 22 czerwca w Los Angeles. 

Gwiazdy „Mody na sukces” przed spotkaniem z fanami w 2017 roku

Ogólnoświatowe zloty fanów „Mody na sukces” są już tradycją, dlatego nikogo nie dziwi, że i w tym roku producenci zapraszają wszystkich widzów serialu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Tegoroczne spotkanie zaplanowane jest na sobotę, 22 czerwca. Pomiędzy 10:00 a 16:00, zgromadzeni na miejscu fani, będą mogli zdobyć autografy aktorów i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Nie zabraknie też czasu na krótkie pogawędki, a także lunch i licytację serialowych gadżetów i rekwizytów. Zlot odbędzie się w Marriott Burbank Airport Hotel, przy #2500 N. Hollywood Way. Rezerwacji należy dokonać mailowo, wystarczy napisać do opiekunki Fan Clubu – Cathy Tomas i zgłosić chęć udziału w imprezie. Dla każdego uczestnika przewidziany jest pamiątkowy pakiet z drobnymi upominkami.  Maile wysyłajcie na adres: CathyT@bbmail.tv

Kolejna atrakcja może czekać na Fanów następnego dnia. Przez ostatnie lata, Katherine Kelly Lang zabierała grupkę chętnych na wycieczkę autobusową po wybranych lokalizacjach Los Angeles, w których na przestrzeni lat nagrywano „Modę na sukces”. W trakcie trasy pomiędzy kolejnymi miejscami, zgromadzeni w autokarze uczestnicy oglądali odcinki, w których pokazano zwiedzane miejsca. Była to choćby plaża w Malibu – gdzie Brooke i Ridge brali ślub, kolejka Angel’s Flight – którą odwiedziła chora na raka Stephanie, Rode Drive – gdzie spacerowali Maya i Rick, budynek Domu Mody Forrester, a także wiele innych.

Warto zaznaczyć, że w historii zlotów nie obyło się również bez polskich akcentów! Historię Anety, która uczestniczyła w tym wydarzeniu w 2015 roku, opisaliśmy na łamach naszej strony. Zdjęcia oraz szczegółowa relacja jest dostępna TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *