Rena Sofer odchodzi z „Mody na sukces”

To duży cios dla fanów „Mody na sukces”. Po 9 latach pracy na planie, Rena Sofer nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu i odchodzi z serialu. 

Ujęcie Reny Sofer z czołówki

Rena Sofer zadebiutowała w „Modzie na sukces” w 2013 roku i z miejsca stała się jedną z najbardziej wyrazistych i wielowymiarowych postaci. Intrygi Quinn wielokrotnie napędzały akcję serialu oraz… dzieliły fanów. Jedni ją uwielbiali, innych przyprawiała o mdłości, ale jedno nie jest pewne – nie można było przejść obok niej obojętnie. Teraz wygląda na to, że historia Quinn Fuller dobiegnie końca.

5 sierpnia nagrałam swoje ostatnie sceny w studiu CBS, to było wspaniałe 9 lat, których nigdy nie zapomnę – pisze aktorka na swoim twitterowym profilu. Na instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym można zobaczyć bukiety kwiatów i pożegnalne liściki od reszty obsady. W rozmowie z dziennikarzami, Sofer tłumaczy, że decyzję o zakończeniu swojej modowej przygody podjęła już kilka miesięcy temu.

Postać wykreowana przez Renę Sofer przez lata miała duży wpływ na życie wielu bohaterów. Quinn zaczynała jako przebiegła projektantka biżuterii, która dla dobra swojego ukochanego jedynaka była zdolna do wszystkiego. Przez wiele miesięcy prześladowała Liama, a gdy nadarzyła się okazja – nie zawahała się przetrzymywać go w górskiej chatce.Zepchnięcie kogoś z mostu czy klifu to dla niej żaden problem. Romansowała z Billem Spencerem, Ridgem Forresterem, a także (spoiler!) Carterem Waltonem. Została żoną Deacona Sharpe’a i Erica Forrestera. Dla Hope i Steffy była teściową z piekła rodem. Stoczyła też kilka bójek z legendarną Sheilą Carter. Wielokrotnie musiała stawić czoła Logankom, które – ze wzajemnością – nie darzyły jej sympatią. Serialowy dorobek Quinn jest zatem bezdyskusyjny. Czy uda się wypełnić tę pustkę?

Polscy widzowie jeszcze nie muszą martwić się odejściem Reny Sofer. Na naszych ekranach, Quinn będzie gościć przez kolejne 3 lata.