Koniec ery Hunter Tylo – Taylor Hayes zmienia twarz!

Komunikaty o zmianach w obsadzie „Mody na sukces” zawsze rodzą burzliwe dyskusje wśród fanów serialu. Nie inaczej będzie i tym razem – scenarzyści postanowili przywrócić postać Taylor Hayes, ale jak się okazuje, matka Steffy i Thomasa zmieni twarz!

Na 28 października zaplanowano w studiu CBS nagrania sceny powrotu Taylor, w którą wcielać się będzie Krista Allen – prawdziwa telewizyjna weteranka, w filmografii której znaleźć można tytuły takie jak „Słoneczny patrol”, „Tajemnice Smallville”, „Czarodziejki”, „Oszukać przeznaczenie 4”, „Kłamca, kłamca” czy „Matka jest tylko jedna”. W latach 90′ grała też w innej popularnej operze mydlanej „Dni naszego życia”.

Jak ustalił portal Entertainment Weekly, producenci serialu wielokrotnie próbowali nakłonić do powrotu Hunter Tylo, która przez niemal 30 lat odgrywała rolę Taylor, jednak aktorka odrzuciła wszystkie propozycje współpracy. Tylo od dawna nie udziela wywiadów, nie jest też obecna w mediach społecznościowych, więc nie wiadomo nawet, czy zamierza dalej kontynuować swoją karierę. Decyzja o zamianie aktorek nie powinna zatem dziwić.

Nie jest tajemnicą, że Taylor to kluczowa dla fabuły „Mody na sukces” postać, dlatego jej dłużąca się nieobecność – Taylor zniknęła w marcu 2019 – była dla widzów coraz bardziej niezrozumiała. Zwłaszcza, gdy w życiu jej dzieci tyle się w ciągu ostatnich miesięcy wydarzyło. [SPOILERY!] Z powodu braku odzewu ze strony Hunter Tylo, serialowa Taylor nie była obecna przy załamaniu nerwowym Thomasa, nie wspierała Steffy w czasie jej uzależnienia od leków, nie pojawiła się na ich ślubach i nie znalazła czasu, by poznać kolejnego wnuka.

Jeszcze nie wiadomo, co scenarzyści przygotowali dla Taylor, ale jedno jest pewne – kultowa postać wraca na pełen etat i znów może sporo namieszać w życiu Brooke. Czy nowa Taylor odbije jej Ridge’a? Widzowie na pewno czekają też na konfrontację Taylor i Sheili, która przed laty postrzeliła ją w rezydencji Forresterów, a teraz nieoczekiwania została… teściową Steffy.

Krista Allen zadebiutuje w odcinku, który stacja CBS wyemituje 10 grudnia 2021 roku.