Pierwszy sezon „Mody na sukces” trafi na You Tube

Producenci „Mody na sukces” wychodzą naprzeciw oczekiwaniom fanów serialu z całego świata i rozpoczynają darmową dystrybucję archiwalnych odcinków najpopularniejszej opery mydlanej w historii telewizji. Będziecie oglądać?

Obsada „Mody na sukces” w 1987 roku

Nie jest tajemnicą, że „Moda na sukces” wciąż ma potężną rzeszę fanów wśród internautów, których aktywność widać na forach, blogach oraz w serwisach społecznościowych, a popularność serialu na pirackich stronach nie maleje. Od wczoraj, wieloletni miłośnicy sagi o projektantach mody przecierają oczy ze zdumienia, bowiem już we wrześniu spełni się ich największe marzenie. Producenci zdecydowali się udostępnić najstarsze odcinki serialu w serwisie You Tube – za darmo i bez blokady geolokalizacyjnej!

Mowa o pierwszym sezonie, którego premiera miała miejsce w 1987 roku. Właśnie wtedy świat poznał rodziny Forresterów, Loganów i Spencerów, których burzliwe losy oglądamy nieprzerwanie od 34 lat. Jak mówi nam rzecznik serialu, internetowa dystrybucja klasycznych odcinków „Mody” rozpocznie się 1 września 2021 roku i będzie przypominać tradycyjną formę, ponieważ kolejne odcinki mają być dodawane każdego dnia. Popularność i zainteresowanie pierwszym sezonem zadecyduje, czy na kanale pojawią się też dalsze epizody.

Akcja roku 1987 skupia się na czworokącie miłosnym pomiędzy Brooke, Ridgem, Caroline i Thornem oraz kryzysie małżeńskim Erica i Stephanie, spowodowanym pojawieniem się w ich życiu pierwszej miłości Forrestera – Beth Logan. Dla widzów z Polski to prawdziwka gratka, ponieważ TVP nigdy nie wyemitowała pierwszych 215 odcinków serialu, zatem już za kilka tygodni, wszyscy chętni będą mogli je nadrobić.

Na zachętę pierwszy klaps, który padł w studiu CBS przed nagraniem #1 odcinka:

To już drugi, tak istotny ruch marketingowy producentów serialu. Pierwszy miał miejsce w zeszłym roku, gdy w ciągu kilku dni odblokowano ponad 4000 odcinków z lat 2005-2018, o czym pisaliśmy tutaj.