„Moda na sukces” za darmo na You Tube

Udostępnione chronologicznie i podzielone na sezony – ponad trzy i pół tysiąca odcinków „Mody na sukces” pojawiło się na You Tube! I choć dostępne są jedynie w oryginalnej wersji językowej, to i tak jest się z czego cieszyć!

Od kilku dni na oficjalnym profilu serialu w serwisie You Tube pojawiają się archiwalne odcinki „Mody na sukces”. Co istotne, są one publiczne, dlatego można je oglądać bez względu na miejsce zamieszkania. Wyjątek stanowią jedynie najnowsze epizody (lata 2018/2019), które dostępne są tylko dla widzów mieszkających na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Co najbardziej interesujące, dystrybutor sukcesywnie powiększa internetowe archiwum, cofając się w udostępnianych odcinkach. Podzielone na sezony playlisty są na bieżąco aktualizowane i widać, że przez cały czas ktoś nad nimi pracuje. W chwili pisania tej notki, najstarszy dostępny odcinek ma numer #4564 – jego telewizyjna premiera miała miejsce w 2005 roku. Archiwum znajdziecie tutaj.

Nie jest tajemnicą, że „Moda na sukces” wciąż ma potężną rzeszę fanów wśród internautów, których aktywność widać na forach, blogach i serwisach społecznościowych, a popularność serialu na pirackich stronach nie maleje. Udostępnianie odcinków w ogólnodostępnym serwisie wydaje się zatem świetnym zabiegiem marketingowym i jednocześnie ukłonem w stronę widzów.

Co Wy na to? Czyżbyśmy dożyli momentu, w którym wszystkie odcinki „Mody na sukces” będą dostępne legalnie w sieci?