Ashley Jones wraca do roli Bridget Forrester

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Bridget Forrester. Córka Brooke powraca do odcinków emitowanych w USA, a Ashley Jones zapewnia, że jest gotowa na nowe perypetie swojej bohaterki.

Aktorka jest dumna, gdy nazywa się ją gwiazdą oper mydlanych

Z najnowszego numeru amerykańskiego magazynu Soap Opera Digest dowiadujemy się, że Ashley Jones wraca do „Mody na sukces” – Bridget wróci do domu na ważną rodzinną okazję – wyjawia aktorka. Producent i główny scenarzysta serialu, Bradley Bell, skontaktował się z nią osobiście – Byłam bardzo podekscytowana, traktuję B&B jak mój drugi dom, Bridget zawsze będzie częścią mnie i wrócę zawsze, gdy scenarzyści zaproszą mnie do współpracy – czytamy. Na pytanie o powód, który sprowadzi Forresterównę do domu, aktorka odpowiada wymijająco – Mogę powiedzieć tylko tyle, że Bridget będzie zaskoczona, widząc niektóre twarze, których nie widziała od dłuższego czasuKogo miała na myśli?

Córka Brooke i Erica opuściła Los Angeles w 2010 roku, krótko po narodzinach Logana, syna jej i Owena. Od tamtego czasu pojawiała się w mieście sporadycznie. Czy to już czas na jej wielki powrót? W końcu na „modowe” lata, mały Logan powinien być już pełnoletni.