Co zobaczymy w „Modzie na sukces” zimą?

W zimowym sezonie „Mody na sukces” może nie wyjdziemy w plener, ale za to emocjonujących zwrotów akcji nam nie zabraknie. Których bohaterów czeka prawdziwe trzęsienie ziemi?

Fani Steffy Forrester dostaną fatalny prezent pod choinkę. W odcinku wyemitowanym 24 grudnia, po odrzuceniu przez Liama, ich ulubiona bohaterka opuści Los Angeles. Na jej powrót poczekamy, aż do 13 marca. Wtedy postać kreowana przez Jacqueline MacInnes Wood wróci już na stałe i namiesza w serialu, tak jak na nią przystało. Nie mamy też dobrych wieści dla fanów Caroline. Urocza blondynka zniknie z naszych ekranów niespodziewanie i bez wyjaśnienia. Ostatni odcinek z jej udziałem zobaczymy 25 grudnia, a na powrót poczekamy, aż do 11 marca. Usunięcie Caroline ze scenariusza było spowodowane poważnym wypadkiem, jakiego doznała w tamtym czasie Linsey Godfrey. Powrót Caroline do Playera będzie dosyć szokujący, bo dziewczyna pojawi się w Los Angeles… przykuta do wózka inwalidzkiego. Jeśli zatem nie Steffy i nie Caroline, to kto będzie odgrywał kluczową rolę w zimowym sezonie w player.pl? Brooke, Quinn i Maya!

Problemy alkoholowe Brooke będą się pogłębiać z każdym odcinkiem. W pewnym momencie dojdzie nawet do tego, że kobieta będzie zamawiać kartony wódki z dostawą do domu. Nic dziwnego, że po kolejnej samotnej libacji, Brooke nie będzie w stanie dojść do sypialni i w wyniku upadku, poważnie zrani się w głowę. Pomocną dłoń wyciągnie do niej Deacon, który zmusi ją do udania się na spotkanie grupy AA. Choć spotkania będą przynosić efekty, to Logan nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Quinn i Deacon planują… ślub! Między matką Hope, a niebezpieczną Fuller często będzie dochodzić do kłótni, co mocno odbije się na kondycji psychicznej Quinn. Jej mroczna strona znów da o sobie znać! Możemy zdradzić, że jeszcze w styczniu zobaczymy, jak Fuller ostrzy dla Brooke… sztylet. W lutym natomiast, będziemy świadkami ślubu Deacona i Quinn. Możecie być pewni, że nie obędzie się bez przeszkód, a na ceremonii pojawi się nawet dawno nie widziana Hope!

Największa rewolucja czeka jednak Mayę i Ricka, a wraz z nimi całą rodzinę Forresterów. Rok 2019 zaczniemy z przytupem, ponieważ odkryjemy największą tajemnicę Mai. I nie będzie to zwykły sekret, do jakich przywykliśmy przez lata. To będzie prawdziwa bomba dotycząca przeszłości ukochanej Ricka. Wszystko za sprawą Nicole, która szantażem zmusi Mayę do możliwości zamieszkania w rezydencji. By chronić swoją największą tajemnicę, Avant zgodzi się na wszystko. I tak Nicole zostanie modelką w Forrester Creations. Nagłe pojawienie się siosty Mai wzbudzi zainteresowanie Ridge’a, Liama i Pam. Wszyscy będą próbowali odkryć, co się za tym kryje, a gdy już to zrobią, nic nie będzie takie jak kiedyś! Możemy zdradzić tylko tyle, że czeka nas skandal w prasie, który wywoła Bill, wypadek samochodowy, a nawet flirt Wyatta i Nicole.