Jennifer Gareis wraca na kontrakt!

Choć z polskich odcinków Donna jeszcze nie zniknęła, to widzowie zza oceanu zdążyli już za nią zatęsknić. Po blisko 4 latach banicji, Jennifer Gareis wraca do stałej obsady „Mody na sukces” – co szykują dla niej scenarzyści?

Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić Wam dobrą wiadomość! Podpisałam nowy kontrakt z „Modą na sukces” – DONNA WRACA – napisała na Twitterze Jennifer Gareis. Aktorka nie ukrywa podekscytowania, ponieważ przez ostatnie lata pojawiała się w studiu CBS sporadycznie. Scenarzyści najpierw ograniczyli rolę Donny do komentatorki bieżących wydarzeń, by w styczniu 2015 roku usunąć ją z fabuły. Od tamtego czasu siostra Brooke i Katie pojawiała się w mieście tylko na ważnych uroczystościach. Teraz wreszcie się to zmieni.

Widzowie w USA zobaczą Donnę już 25 września, kiedy pojawi się na ślubie jednej ze swoich sióstr, ale na stałe powróci dopiero w połowie października. Póki co jej powrót owiany jest tajemnicą. Spekuluje się, że może namieszać w małżeństwie Erica i Quinn, bo nie jest sekretem to, że jej uczucie do Forrestera nie wygasło. Mówi się też o sojuszu z Justinem i Billem, jednak trudno uwierzyć, by Donna miała spiskować przeciwko Katie. A może scenarzyści nas zaskoczą i przygotują dla seksownej blondynki zupełnie nowy wątek? Czas pokaże.

Gareis dołączyła do „Mody na sukces” w 2006 roku, gdy jej bohaterka pojawiła się w Los Angeles na pogrzebie Darli. Wówczas scenarzyści kreowali ją na intrygantkę, która najpierw przejęła od starszej siostry posadę modelki „Sypialni Brooke” i flirtowała z Ridgem, a potem na złość Stephanie związała się z Thornem. Z czasem nawiązała romans z Erickiem, czym naraziła się Pameli – tak zaczął się jej najważniejszy i najdłuższy wątek. W międzyczasie okazało się, że w młodości urodziła syna – Marcusa. Po rozwodzie z Forresterem odnowiła znajomość z ojcem swojego syna, Justinem Barberem. Para pobrała się dość szybko i równie szybko rozwiodła. Oglądaliśmy też krótki flirt Donny z Nickiem Marone. Od 2012 roku jej postać nie miała własnego życia, aktorka dostawała mało czasu antenowego i zupełnie nic ciekawego do grania. Pojawiała się na zebraniach w Forrester Creation lub przyjęciach i rodzinnych uroczystościach.