10 powodów, dla których warto oglądać „Modę na sukces” w 2019 roku [SPOILERY]

Oto nasz subiektywny ranking 10 rzeczy, dla których warto oglądać „Modę na sukces” w 2019 roku.

Obsada na rok 2019 w player.pl

10. POWRÓT STEFFY
13 marca do odcinków emitowanych w Playerze na stałe powróci Jacqueline MacInnes Wood, a jej wątek natychmiast stanie się jednym z wiodących. Córka Ridge’a zdecyduje się jednak zawalczyć o władzę w Domu Mody Forrester, dzięki czemu odkryjemy nowe – biznesowe, oblicze imienniczki Stephanie. Nie trudno się też domyślić, że Steffy zrobi wszystko, by odzyskać Liama, choć w jej życiu pojawi się też kolejny mężczyzna. Miłosne zawirowania będą towarzyszyć Steffy przez cały rok. Jedno jest pewne – jej charyzma sprawi, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranu.

9. RODZINA AVANTÓW
Jeśli sądziliście, że na Nicole zakończy się poznawanie rodziny Avantów, to byliście w błędzie. Już w kwietniu do Los Angeles przyjadą rodzice sióstr – Vivienne i Julius. Pewnie się zdziwicie, ale możemy zdradzić, że będą to postacie… ciekawe! Dowiemy się między innymi, dlaczego Maya opuściła dom rodzinny, oraz jakie relacje łączą ją z zaborczym ojcem. Najważniejsze czeka nas jednak już w styczniu, gdy poznamy szokującą tajemnicę Mai.

8. POWIEDZĄ SOBIE TAK
Wiemy, że uwielbiacie śluby. A najbardziej te, na których coś się dzieje. Czekają nas w tym roku cztery ceremonie, które mniej lub bardziej przejdą do historii. Kto powie sobie tak? Quinn i Deacon, Ivy i Liam, Maya i Rick oraz Caroline i Ridge. Nie możemy się doczekać, który ślub najbardziej przypadnie Wam do gustu. A może wręcz odwrotnie – który zażenuje?

7. GOŚCINNE POWROTY BRIDGET
Nadal czekamy, by starsza córka Brooke wróciła na stałe, ale cieszymy się, że scenarzyści w ogóle o niej pamiętają. W 2019 roku, Bridget pojawi się w serialu kilkanaście razy. Choć nie będą to żadne przełomowe sceny, bo taki urok gościnnych powrotów, to zawsze miło zobaczyć na ekranie Ashley Jones.

6. CALIFORNIA FREEDOM
Choć trudno w to uwierzyć, kolekcja Nadzieja na przyszłość pójdzie w odstawkę. Pierwszą biznesową decyzją Steffy będzie stworzenie zupełnie nowej i odważnej linii, która ma podbić modowy rynek. Kolekcja wzbudzi mieszane emocje, a największą jej przeciwniczką będzie Aly, dla której będzie to upadek moralny Forrester Creations. Przy okazji promocji kolekcji, czeka nas inny niż dotychczas pokaz, a także piękna sesja zdjęciowa w ogrodzie Forresterów.

5. ŚWIEŻA KREW
Do obsady dołączy dwóch przystojniaków – Pierson Fode i Rome Flynn. Pierwszy wcieli się w Thomasa, która kolejny raz zmieni twarz. Drugiego natomiast, poznamy jako Zende Forrestera, adopcyjnego syna Kristen i Tony’ego. Jak to z przystojniakami w „Modzie” bywa, ich główne zadanie będzie polegało na uwodzeniu kolejnych kobiet. Pytanie tylko – których?

4. SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ IVY
Ivy ma już na swoim koncie spektakularny upadek do wody, ale najlepsze sceny akcji jeszcze przed nią! Sfrustrowana powrotem Steffy, zacznie obwiniać kuzynkę o wszystkie swoje niepowodzenia. Po części będzie miała rację – najpierw na włosku zawiśnie jej związek z Liamem, potem straci pracę w Forrester Creations, a nawet zostanie aresztowana. Podczas kolejnej kłótni z kuzynką, dojdzie do poważnego wypadku, w wyniku którego Ivy będzie porażona prądem. Innym razem, emocje sięgną zenitu, gdy bratanica Erica spadnie ze schodów w rezydencji Forresterów. Do wszystkich tych wydarzeń przyczyni się nie kto inny, jak Steffy.

3. RIDGE ZOSTANIE OJCEM…, ALBO DZIADKIEM
Tak, tak – dobrze widzicie. Czeka nas wątek najlepszy z możliwych, czyli trójkąt miłosny z ojcem i synem jednocześnie! Thomas wkroczy w szczęśliwe życie Caroline i Ridge’a nagle i niespodziewanie. Spędzi z Caroline jedną noc, po której ta zajdzie w ciążę. Pojawi się kluczowy problem – kto jest ojcem? To spore uproszczenie, bo wątek będzie nieco bardziej skomplikowany, będą w nim bójki i morze łez, ale zdradzić możemy tylko tyle, że Caroline urodzi zdrowego chłopca.

2. NAWRÓT CHOROBY ALY
Wydawać by się mogło, że od kilku miesięcy córka Thorne’a odzyskała równowagę psychiczną. Nic bardziej mylnego! Obecność Steffy Forrester, której charakter i sposób bycia znacznie odbiega od poglądów Aly, sprawi, że demony z przeszłości dziewczyny powrócą ze zdwojoną siłą. Czeka nas zatem seria konfrontacji i napadów złości Aly, co zawsze dobrze się ogląda. Możemy zdradzić, że obsesja młodej Forresterówny doprowadzi do tragedii, którą przyjdzie nam zobaczyć w maju. Będzie też duch Darli, a nawet trochę Thorne’a.

1. AMNEZJA I PORWANIE LIAMA
Nasz zdecydowany faworyt tego roku, na który poczekamy aż do października. Wątek typowy dla oper mydlanych, którego od dawna w „Modzie na sukces” nie było. Nie wdając się w szczegóły, co, jak i dlaczego, możemy zdradzić, że Liam straci pamięć! Przewrotny los sprawi, że pierwszą osobą, która znajdzie go nieprzytomnego na parkingu będzie Quinn. Matka Wyatta, która uważa, że Liam jest zagrożeniem dla jej jedynaka, podejmie drastyczną decyzję – uprowadzi Spencera. Minie wiele tygodni, zanim uwięziony w opuszczonym domku Liam odzyska świadomość. Nawet nie przyjdzie Wam do głowy, co wydarzy się w między czasie.

Zapewne zastanawiacie się, dlaczego w tym zestawieniu nie ma słowa o Brooke, Ericu, Katie czy Billu. Spokojnie. Żadne z nich nie zniknie z serialu. Wybraliśmy jedynie 10 najważniejszych wątków, które naszym zdaniem zasługują na uwagę w 2019 roku. O tym, czy dokonaliśmy słusznego wyboru, powiedźcie  nam za rok.

1 thought on “10 powodów, dla których warto oglądać „Modę na sukces” w 2019 roku [SPOILERY]

Comments are closed.