Co zobaczymy w „Modzie na sukces” wiosną?

Stare intrygi, nowe twarze, dwa śluby i śmiertelny wypadek. Wiosenny sezon „Mody na sukces” w player.pl zapowiada się naprawdę obiecująco!

Pierwsze wiosenne odcinki upłyną nam na podglądaniu zmian w Forrester Creations. Choć Rick straci swoje stanowisko, to zupełnie nieoczekiwanie, posadę modelki odzyska Maya. Samodzielną biznesową decyzją Steffy będzie stworzenie zupełnie nowej i odważnej linii, która ma podbić modowy rynek – California Freedom. Córka Taylor postanowi przebić skandal z historią Mai w sukces. Kolekcja wzbudzi skrajne emocje, ponieważ wszystkie prezentujące ją modelki będą transpłciowe. a największą jej przeciwniczką będzie Aly, dla której będzie to upadek moralny Forrester Creations. Przy okazji promocji kolekcji, czeka nas inny niż dotychczas pokaz, na którym wiele się wydarzy – 6 maja, a także piękna plenerowa sesja zdjęciowa w ogrodzie Forresterów – 22 kwietnia.

Nieco wcześniej, bo już 2 kwietnia, czeka nas ślub. Bardzo szybki ślub, który zaskoczy wszystkich, z panem młodym włącznie. Okaże się, że zielona karta Ivy straciła ważność i jeśli bratanica Erica nie jest prawnie związana z żadnym Amerykaninem , grozi jej deportacja. Nic dziwnego, że Liam zgodzi się pomóc zdesperowanej Ivy. Gdy informacja o ślubie dotrze do Steffy, dziewczyna urządzi Liamowi karczemną awanturę – 4 i 5 kwietnia. Córka Ridge’a była pewna, że uda jej się odzyskać byłego męża, a ten znów zdecydował się poślubić inną. Co dalej? Czworokąt Steffy/Liam/Ivy/Wyatt, ale w naprawdę… zmiennych konfiguracjach.

W tym sezonie do obsady dołączy dwóch przystojniaków: Pierson Fode – 13 maja, a także Rome Flynn – 16 kwietnia. Pierwszy wcieli się w Thomasa, który kolejny raz zmieni twarz i postanowi odzyskać serce Caroline. Drugiego poznamy natomiast jako Zende Forrestera, adopcyjnego syna Kristen i Tony’ego, który zechce pracować w rodzinnej firmie. Oprócz nich, w Los Angeles pojawią się też państwo Avantowie: Vivienne – 22 kwietnia, oraz Julius – 26 kwietnia. Rodzicie przyjadą do Los Angeles, by zabrać Nicole do domu. Na tym jednak nie koniec – w połowie kwietnia ponownie zobaczymy na ekranie Johna Forrestera, który postanowi odwiedzić Ivy, 9 maja do miasta powróci Thorne, a 24 maja również Bridget, która przyjmie zaproszenie na ślub brata.

Najważniejsza będzie jednak …Aly! Wydawać by się mogło, że od kilku miesięcy córka Thorne’a odzyskała równowagę po awanturach z Quinn, Wyattem i Taylor.. Nic bardziej mylnego. Obecność Steffy której charakter i sposób bycia znacznie odbiega od poglądów Aly, sprawi, że psychiczne problemy z przeszłości, powrócą ze zdwojoną siłą. Dziewczyna popadnie w paranoje i na każdym kroku będzie okazywać kuzynce swoją niechęć. Do coraz bardziej radykalnych kroków będzie ją namawiał duch Darli, który w pewnym momencie z anioła stróża zmieni się w demona niszczącego jej psychikę. Na początku maja, dziewczyna postanowi raz na zawsze pozbyć się problemu i obmyśli plan… zabicia Steffy! By dokonać zemsty doskonałej, Aly postanowi zakończyć życie kuzynki dokładnie w tym miejscu, w którym przed laty Taylor potrąciła Darlę.

1 thought on “Co zobaczymy w „Modzie na sukces” wiosną?

Comments are closed.