Czwarta twarz Thomasa Forrestera!

Komunikaty o zmianach w obsadzie „Mody na sukces” zawsze rodzą burzliwe dyskusje wśród fanów serialu. Nie inaczej było i tym razem – scenarzyści postanowili przywrócić postać Thomasa, ale jak się okazuje, syn Taylor i Ridge’a po raz czwarty zmieni twarz. 

Hunter Tylo, Thorsten Kaye i Matthew Atkinson

Matthew Atkinson oficjalnie dołączył do obsady „Mody na sukces” i zaczął już pracę na planie najpopularniejszej opery mydlanej świata. Będzie to czwarty, po Drew Tyler Bellu (2004-2010), Adamie Gregorym (2010-2013) i Piersonie Fodé (2015-2017), odtwórca roli Thomasa Forrestera. Parę lat temu aktor występował regularnie w „Żarze młodości”. W wywiadzie dla Soap Opera Digest, Atkinson zdradza – To duża zmiana w moim życiu, jestem bardzo podekscytowany. Gdy Bradley Bell zaproponował mi angaż, po prostu nie mogłem odmówić. Cieszę się, że po kilku latach wracam do budynku CBS

Jeszcze nie wiadomo, co scenarzyści szykują dla tej postaci tym razem. W obsadzie serialu, pierwszy raz od dawna, jest zarówno jego siostra – Steffy, jak i rodzice – Taylor i Ridge. Czy oznacza to kolejną próbę scalenia rodziny Tridge? A może Thomas zechce odnowić swój romans z Sally Spectrą, którą porzucił niegdyś dla Caroline? Przekonamy się niebawem.

Pierwszy odcinek z udziałem Matthew Atkinsona, amerykańscy widzowie zobaczą już 19 marca.