Denise Richards dołącza do obsady „Mody na sukces”

Popularna aktorka, Denise Richards, podpisała kontrakt z producentami „Mody na sukces” i  zasili obsadę najpopularniejszego serialu świata! Jej postać będzie skrywała pewien sekret z przeszłości.

Denise Richards i Darin Brooks na planie serialu „Blue Mountain State”- 2011

Informację ogłoszono na łamach magazynu People. Od dawna, żaden news obsadowy nie wywołał takiego zainteresowania zarówno wśród fanów, jak i antyfanów sagi rodu Forresterów. Aktorka z bogatą filmografią, znana z hitowych „Żołnierzy kosmosu”, „Dzikich żądzy” czy „Strasznego filmu”, która u boku Pierce’a Brosnana wcieliła się w dziewczynę Bonda w filmie „Świat to za mało”, zdecydowała się dołączyć do „Mody na sukces” i już 22 lutego zacznie pracę na planie. Co dla Denise Richards przygotowali scenarzyści?

Shauna Fulton będzie żywiołową, niezwykle przedsiębiorczą i pracowitą, samotną matką pochodzącą z Las Vegas – zdradza Bradley Bell, producent i główny scenarzysta serialu. Gdy zorientuje się, że jej córka jest zamieszana w kryminalną aferę z rodziną Spencerów, zjawi się w Los Angeles i zaangażuje w sprawy Florence – dodaje. Z dalszej części wypowiedzi, dowiadujemy się, że Shauna będzie w jakiś sposób powiązana z kimś z głównej obsady i będziemy musieli wspólnie odkryć, jaką skrywa tajemnicę. Zapowiada się świetnie!

Warto dodać, że Darin Brooks, kilka lat przed swoim debiutem w „Modzie na sukces”, występował już u boku Denise Richards w serialu komediowym „Blue Mountains State”. Wcielał się wówczas w studenta i zawodnika drużyny futbolowej – Alexa Morana,  który przeżył gorący romans z żoną trenera – seksowną Debrą. Czy po latach ta dwójka znów wyląduje razem w łóżku?

Pierwszy odcinek z udziałem Denise Richards, telewizja CBS wyemituje 3 kwietnia.