„Moda na sukces” wraca do telewizji

Najpopularniejsza opera mydlana świata. Historia rodziny, której nazwisko kojarzy niemal każdy, bez względu na wiek. Losy Forresterów z serialu „Moda na sukces” wracają do polskiej telewizji naziemnej, na zupełnie nowym kanale – Antena HD.

Antena HD rozpocznie nadawanie 1 maja 2021 roku i będzie dostępna na terenie całego kraju, w pakiecie kanałów ogólnopolskiej telewizji naziemnej. Stacja zdobyła koncesję na nadawanie na MUX1, zajmując tam miejsce kanału ATM Rozrywka. Choć pełna ramówka nowo powstałego kanału nie jest jeszcze dostępna, wiadomo już, że jedną ze sztandarowych pozycji Anteny HD będzie „Moda na sukces”. Według zapewnień nadawcy, planowana jest emisja dwóch premierowych odcinków dziennie. Z nieoficjalnych źródeł, udało nam się ustalić, że telewizyjna emisja serialu zostanie wznowiona od odcinka #7513. Lektorem będzie – znany z odcinków emitowanych online – Paweł Bukrewicz.

Odcinki, na których zakup zdecydowała się Antena HD obejmują jubileuszowy, trzydziesty sezon serialu. Skąd taki wybór? Chcemy tworzyć kanał nowoczesny i ciekawy dla starszego widza, a nie tylko archiwalno-archaiczny – czytamy w oświadczeniu władz stacji. Oprócz klasycznych zawirowań miłosnych dotyczących głównych bohaterów, widzowie będą mieli szansę, by poznać nowych członków gangu Spectry, a także wyruszyć w podróż do Australii i Monte Carlo, gdzie nakręcono kilkanaście odcinków plenerowych. Dla wiernych fanów serialu, niespodzianką będzie powrót kultowej wersji czołówki, a także ważnej postaci sprzed lat.

Amerykańska opera mydlana stworzona przez Williama J. Bella i jego żonę Lee Phillip zadebiutowała w USA w 1987 roku. Od tego momentu stała się jedną z najbardziej popularnych produkcji, która doczekała się emisji w ponad 100 krajach, gromadząc wielomilionową widownie na całym świecie. W Polsce na antenie TVP premiera miała miejsce 5 września 1994 roku, towarzysząc fanom do 9 grudnia 2014. Od 1 kwietnia 2015 roku, dalszy ciąg burzliwych losów świata mody można śledzić w serwisie Player.pl, należącym do grupy TVN.

Warto zaznaczyć, że obecność „Mody na sukces” w telewizji nie będzie miała żadnego wpływu na jej internetową emisję w Playerze.