Grecki książę w obsadzie „Mody na sukces”

Debiut młodego arystokraty, fani „Mody na sukces” zobaczyli w odcinku #7733, który pojawił się w Playerze 2 kwietnia.

Rena Sofer, Książę Achilles i Ashleigh Brewer

Simon – właśnie w taką postać wcielił się w „Modzie na sukces” Achilles Andrzej Glücksburg, potomek greckiej rodziny królewskiej. Rola stażysty w Domu Mody Forrester to jego aktorski debiut, przy którym towarzyszyły mu Rena Sofer i Ashleigh Brewer. W swojej pierwszej scenie, Simon oświadczył się Ivy pierścionkiem, który Quinn zaprojektowała z myślą o Brooke. Książęca przygoda z serialem nie potrwa długo i ograniczy się do kilku gościnnych występów w odcinkach z lat 2017-2019.

Achilles Andrzej urodził się w 2000 roku, dzieciństwo spędził w Londynie. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się ze względu na studia, które rozpoczął na Uniwersytecie w Nowym Jorku. Książęce tytuły odziedziczył po dziadku – Konstantynie II – ostatnim królu Grecji, oraz babci – Annie Marii – duńskiej księżniczce.

Co ciekawe, Achilles nie jest jedynym przedstawicielem rodu Glücksburgów, który pojawił się w „Modzie na sukces”. Jego ciotkę i matkę chrzestną, księżniczkę Theodorę, oglądamy już od kilku lat w roli Alison Montgomery – sekretarki i zaufanej asystentki Billa Spencera, wspierającej jego moralnie wątpliwe pomysły.

Poznalibyście Alison w diademie?