34-lecie „Mody na sukces” w cieniu pandemii

23 marca 2021 roku minęły 34 lata od emisji pierwszego odcinka „Mody na sukces” w stacji CBS. W związku z pandemią, rocznicowe obchody przybrały w tym roku nieoczekiwaną formę – samochodowej parady dla fanów.

Katherine Kelly Lang i Don Diamont czekają na Fanów

Świętowanie rocznic to ważna tradycja dla twórców „Mody na sukces”, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że nawet epidemia nie powstrzymała produkcji serialu przed zorganizowaniem czegoś wyjątkowego dla najwierniejszych fanów. W tym roku, tradycyjne spotkanie z aktorami w studiu 31 nie były możliwe ze względu na koronawirusa, dlatego widzów zaproszono na… parking przed halą telewizji CBS.

Na płycie parkingu wybudowano fragmenty scenografii znanej z serialu, by fani mogli zobaczyć i pozdrowić ulubionych aktorów z własnego samochodu. Część osób nagrywała całe wydarzenie i prosiła ulubionych aktorów o pozdrowienia dla znajomych, którzy nie mogli zjawić się na miejscu. Serialowe postaci stały m.in. przed drzwiami do rezydencji Brooke i Billa, wejściem do domku gościnnego Forresterów i domku na plaży Wyatta, baru Bikini, Spencer Publications czy Forrester Creations. Na końcu trasy, każdy z przybyłych odebrał z rąk Bradleya Bella – producenta i głównego scenarzysty – paczkę z upominkami. Niestety nie udało nam się dowiedzieć, co się z niej znajdowało. Całe to pionierskie rozwiązanie zostało przez CBS nazwane Pop Up Drive-Thru Party i miało nawiązywać do tradycji dawnego, amerykańskiego kina samochodowego. Ponieważ frekwencja dopisała, twórcy „Mody” nie wykluczają powtórzenia parady przy innej okazji.

Jestem wdzięczny za wspólny wysiłek utalentowanych aktorów, którzy z odwagą, profesjonalizmem i determinacją stawiają czoła wyzwaniom, jaki postawiła przed nami pandemia. Dziękuję też widzom z całego świata, bo bez nich nie udałoby nam się świętować 34 rocznicy – mówi w wywiadzie Bradley Bell.

Fani, którzy zdecydowali się uczestniczyć w wydarzeniu mieli okazję zobaczyć niemal całą aktualną obsadę. Na widzów czekali: Matthew Atkinson (Thomas Forrester), Katrina Bowden (Flo Fulton); Darin Brooks (Wyatt Spencer; Scott Clifton (Liam Spencer); Delon de Metz (Zende Forrester); Don Diamont (Bill Spencer); Jennifer Gareis (Donna Logan); Thorsten Kaye (Ridge Forrester); Katherine Kelly Lang (Brooke Logan); John McCook (Eric Forrester); Annika Noelle (Hope Logan); Tanner Novlan (dr Finn Finnegan); Denise Richards (Shauna Fulton); Lawrence Saint-Victor (Carter Walton); Diamond White (Paris Buckingham) oraz Jacqueline MacInnes Wood (Steffy Forrester).

Tutaj zobaczycie video realcję z parady: