Jacqueline MacInnes Wood urodziła dziecko!

Drugi syn serialowej Steffy Forrester pojawił się na świecie 21 lutego 2021 roku.

Aktorka pochwaliła się dziś na Instagramie, że miniony weekend był dla niej wyjątkowy. Wszystko za sprawą narodzin drugiego syna, któremu szczęśliwi rodzice nadali imię Lenix. Na zdjęciu udostępnionym w sieci przez Jacqueline MacInnes Wood, widzimy dumną mamę trzymającą dłoń maluszka. Piękną fotografię zobaczycie, klikając tutaj.

O drugiej ciąży, serialowa Steffy poinformowała Fanów 15 października 2020. Aktorka słynie ze swojego zabawnego sposobu przekazywania ekscytujących wiadomości, dlatego nikogo nie dziwiło, że odliczaniu do narodzin towarzyszył szereg stylizowanych sesji zdjęciowych. Followersi aktorki mogli podziwiać choćby nagą sesję na białym koniu, tańce z zaawansowanym ciążowym brzuszkiem czy kpiące z własnej figury komediowe filmiki. Na tym jednak JMW nie poprzestała. Jeden z najbardziej oczekiwanych szczegółów, czyli płeć dziecka, została ujawniona krótko przez rozwiązaniem – z przytupem rzecz jasna. Zobaczcie sami, klikając tutaj.

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy i noworodka spływają z całego świata, w tym także od ekipy realizującej „Modę na sukces”. Co ciekawe, ciąża aktorki została wpisana do scenariusza serialu. Wciąż nie jest jednak jasne, czy poród serialowej Steffy Forrester udało się nakręcić jeszcze przed urlopem macierzyńskim, który potrwa przez najbliższych kilka tygodni, zanim JMW wróci na plan.

Jacqueline MacInnes Wood i jej mąż Elan Ruspoli mają już jednego syna – 4 marca Rise Harlan skończy dwa lata.