„Moda na sukces” z kontraktem do 2022 roku

Napływ nowych produkcji oraz coraz większa rola platform VOD powoduje, że rynek seriali staje się bardzo rozdrobniony. Nie trzeba być ekspertem ds. mediów, by zauważyć, że „wiekowym” formatom coraz trudniej utrzymać swoją widownie. Na szczęście fani „Mody na sukces” mogą spać spokojnie, ponieważ stacja CBS – pomimo panującej pandemii – przedłużyła właśnie umowę z producentem opery mydlanej na kolejne lata.

Chociaż od połowy marca produkcja „Mody na sukces” stoi w miejscu i nikt nie wie, kiedy prace na planie zostaną wznowione, amerykański nadawca serialu podjął ważną decyzję dotyczącą przyszłości swojej sztandarowej opery mydlanej. „Moda…” stanowi podstawę oferty CBS od ponad trzech dekad – mówi Amy Reisenbach, wiceprezeska programowa CBS Entertainment. Serial odnosi nieustające sukcesy, dzięki niezwykle utalentowanej obsadzie, scenarzystom i producentom. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wiernych fanów B&B , których oddanie jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego podjęliśmy decyzję, że kolejne przygody, romanse i intrygi pomiędzy rodzinami Forresterów, Loganów i Spencerów będą na naszej antenie przez kolejne dwa sezony – czytamy w oświadczeniu.

To wspaniałe, że 34 i 35 sezon nadchodzi. Jestem wdzięczny stacji CBS za zaufanie oraz wieloletnią współpracę. Dziękuję również naszym Fanom, którzy motywują nas do pracy każdego dnia – komentuje Bradley Bell, producent i główny scenarzysta serialu, który nie może się doczekać dnia, w którym produkcja serialu będzie mogła wrócić do studia.

„Moda na sukces” miała swoją premierę 23 marca 1987 roku. W ciągu 33 lat emisji, trzykrotnie została nagrodzona statuetką Emmy dla najlepszego dziennego serialu dramatycznego. Serial doczekał się emisji w ponad 100 krajach. Z tego powodu został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Na Festiwalu Telewizyjnym w Monte Carlo, aż 13 razy uznano ją za najpopularniejszy serial świata. W Polsce zadebiutowała 5 września 1994 roku i jest najdłużej emitowanym serialem w naszym kraju. Polscy widzowie oglądają obecnie odcinki z września 2016 roku.