Co zobaczymy w „Modzie na sukces” w najbliższych miesiącach?

Wydarzenia opisywane w tej notce obejmują odcinki, które Player.pl będzie emitował w maju, czerwcu i lipcu.

W maju świat Forresterów wywróci się do góry nogami, a to wszystko za sprawą Erica, który oficjalnie zwiąże się z Quinn Fuller. Nie dość, że znienawidzona intrygantka odzyska swoje stanowisko w Domu Mody, to jeszcze zamieszka w rezydencji, co rozwścieczy rodzinę. Czarę goryczy przeleją zaręczyny zakochanej pary, które w swoim stylu -20 maja – skomentuje nawet portret Stephanie. By powstrzymać ojca przed popełnieniem największego życiowego błędu, w dniu ślubu Ridge zwoła rodzinny zjazd, na którym pojawią się dawno niewidziani Thorne – 24 maja i Felicia – 25 maja. Decyzja, którą podejmą będzie miała bardzo przykre konsekwencje, a Eric skończy w szpitalu. Ridge prędko pożałuje swojego planu, bo nie przewidział, że w czasie nieobecności Erica, cała jego władza spocznie w rękach… Quinn!

Ale nie tylko Thorne i Felicia zaskoczą nas swoimi wizytami. Na stałe powróci także Ivy – 13 maja, którą do Los Angeles sprowadzi Quinn. Matka Wyatta wymyśli plan, w którym bratanica Erica ma odegrać kluczową rolę. Według Fuller, Liam potrzebuje kobiety, a Ivy jest idealną kandydatką, by zająć czymś Spencera i odciągnąć jego uwagę od Steffy. Quinn zafunduje dziewczynie metamorfozę, by… upodobnić ją do swojej synowej. Jak Liam zareaguje na powrót, bądź co bądź, byłej żony? Przekonacie się w czerwcu. Innym członkiem rodziny, który pojawi się w mieście będzie RJ. Syn Brooke i Ridge’a wreszcie dorósł i zacznie mieszać w życiu rodziców, których najchętniej znów widziałby razem. Chłopak nie będzie ukrywać swojej niechęci do Billa, jednak ten nie pozostanie mu dłużny. W roli RJ’a – 23 maja – zadebiutuje Anthony Turpel.

Trójkąt miłosny Brooke, Ridge’a i Billa odżyje, gdy Spencer – już rozwiedziony z Katie – zdecyduje się oświadczyć Brooke. Mimo wątpliwości, Logan przyjmie pierścionek i zacznie szykować się do swojego kolejnego ślubu. Na ceremonii pojawi się Donna – 18 czerwca, która zgodzi się być świadkową swojej siostry. Nie liczcie jednak, że ślub odbędzie się bez zakłóceń. Może nawet by się udało, gdyby Ridge nie wypił za dużo whisky… A co z Katie? Na początku lipca zdecyduje się na zakup domu, położonego niemal po sąsiedzku z rezydencją Forresterów, co nie bardzo spodoba się Quinn. Zatem co? Nowy konflikt? Tak!

Na początku lipca zostaniemy zaproszeni na wyjątkowy pokaz Domu Mody Forrester. Dlaczego wyjątkowy? Bo rodzina Forresterów, która za wszelką cenę chce skompromitować Quinn, będzie go sabotować. W takiej atmosferze trudno sobie zatem wyobrazić, jak będzie wyglądać Święto Dziękczynienia – 12 lipca, oraz Boże Narodzenie – 31 lipca. Tymczasem 8 lipca, po raz pierwszy w historii, zobaczymy grób Stephanie – odwiedzą go niespodziewanie Brooke i Ridge. Natomiast jeszcze w maju będziemy świadkami dziwnego wydarzenia, które nie będzie miało ani przyczyny, ani skutku. Podczas rozgrywek futbolowych – 21 maja – Maya pojawi się na stadionie i zaśpiewa hymn. Będzie to tak samo istotne, jak flirt Thomasa i Sashy, który zakończy się w czerwcu, tuż po powrocie Caroline. Linsey Godfrey ponownie pojawi się w Playerze 7 czerwca. Inną mało interesującą historią będą zaręczyny Nicole i Zende. Ich związek znów zostanie wystawiony na próbę. Ale chyba naszej cierpliwości.

Pamiętajcie, że daty podane w tekście mogą się nieznacznie zmienić, bo w naszych obliczeniach uwzględniliśmy emisję całotygodniową. Nie wiemy, do kiedy Player utrzyma odcinki w soboty i niedziele. Oby jak najdłużej!