23 kwietnia ostatni odcinek „Mody na sukces” w CBS

Nie, nie przecierajcie oczu – dobrze widzicie! W tym tygodniu kończy się w USA „Moda na sukces”. Przynajmniej do czasu, aż nie minie pandemia.

Donna Logan (Jennifer Gareis) i Steffy Forrester (Jacqueline MacInnes Wood)

Każdy się tego spodziewał, ale jednak wszyscy mieli nadzieję. Niestety – 23 kwietnia 2020 roku, stacja CBS wyemituje ostatni nagrany odcinek najpopularniejszej opery mydlanej świata. Przypominamy, że 17 marca, decyzją władz Stanów Zjednoczonych, produkcja serialu musiała zostać wstrzymana z powodu przymusowej kwarantanny. Początkowo przerwa miała potrwać dwa tygodnie, jednak szybko została przedłużona na czas nieokreślony. Doszło tym samym do wydarzenia historycznego, ponieważ opery mydlane nie przyzwyczaiły swoich widzów do dłuższej nieobecności w telewizyjnej ramówce.

Co zamiast „Mody na sukces”? „Moda na sukces”, a dokładniej powtórki różnych odcinków z przestrzeni ostatnich lat. CBS zapowiada, że od 27 kwietnia, stacja przypomni widzom plenerowe odcinki nakręcone w malowniczym Monte Carlo. Widzowie ponownie zobaczą, jak rodził się romans Brooke i Billa (2013), jak Hope poślubiła Wyatta (2014), jak Steffy odkryła romans Quinn i Erica (2016) oraz jak Forrester Creations mierzy się na wybiegu z domem mody Spectra Fashion (2017). Dodatkowo produkcja serialu obiecuje szereg atrakcji, którymi będzie dzielić się z Fanami w mediach społecznościowych.

Co dalej? Czas pokaże.